כללי

קינוחים לאירועים: הטרנדים החמים

כשם שיש טרנדים בעולם האופנה, כך גם קיימים טרנדים בעולם הקולינריה בכלל והקונדיטוריה בפרט. אם בעבר נהגו כלות ללבוש שמלות קצפת נפוחות וגדולות, כיום הן נוהגות ללבוש שמלות וינטאג' קלאסיות. אם בעבר כלה בלי חלה על הראש לא הייתה כלה, כיום המראה הטבעי חוזר לאופנה. ממש על אותו הרעיון, קינוחים לאירועים משתנים בהתאם לטרנדים המוכתבים בארץ ובעולם כולו.

קינוחים בינלאומיים

אם בעבר לא הייתם נתקלים בחתונה שאין בה עוגות קרם, מפל שוקולד ומוסים שונים, כיום כל אירוע שמכבד את עצמו מגיש מקרונים, קרמבואים, קוקילידה, אלפחורס, קאפקייקס ועוד. אם תתבוננו שוב ברשימה, תגלו שבעצם מדובר כאן בקינוחים שלא נחשבים לנפוצים ואהובים רק בישראל, אלא נחשבים ללהיט בארצות רבות בעולם (כמו ארצות הברית, דרום אמריקה ועוד).

קינוחים בריאים ומתוקים

אם בעבר קינוחים היו עמוסים במרגרינה, צבעי מאכל וחומרי גלם נוספים שלא נחשבים ממש לבריאים… כיום יש דגש גדול מאוד על הפיכת הקינוחים ליותר בריאים ואיכותיים. כל קונדיטוריה שמכבדת את עצמה ואת לקוחותיה, חושבת פעמיים בטרם היא מוסיפה לקטלוג המוצרים שלה קינוח חדש ובעת יצירת הקינוחים היא לוקחת בחשבון את הטרנדים החמים וגם חושבת על דרכים שיהפכו את הקינוחים שלה ליותר בריאים, פחות מזיקים ויותר אהובים.

קינוח טבעוני

קינוח טבעוני

קינוחים טבעוניים משגעים

הטבעונות שסוחפת את העולם סחפה גם את עולם המתוקים בשנה החולפת, באירועים רבים תמצאו אך ורק קינוחים טבעוניים, שלא מכילים מוצרי חלב, ביצים ועוד. אין זה אומר שאותם קינוחים פחות טעימים ומפתים, הכל תלוי בקונדיטור שעומד מאחוריהם.

עוגות החתונה עושות קאמבק

לא ראיתם עוגת חתונה מאז שנות ה-80? אז תחזיקו חזק, בקרוב תראו אותה בכל חתונה. עוגות החתונה חוזרות כולל כל הקיטש – סרטים, בצק סוכר, בובות של חתן וכלה, פרחים, שכבות, קומות וכן הלאה.

עוגות החתונה חוזרות כשהן יפות ומרשימות מתמיד ובסבב הזה הן גם יותר בריאות וברוב המקרים הן נטולות מרגרינה לחלוטין, מכיוון שזו פינתה את מקומה לחמאה.

עוגת חתונה

עוגת חתונה

קינוחי פרווה שמשאירים טעם טוב בפה

פרווה היא כבר לא מילה גסה, קינוחי פרווה באירועים עברו מהפך בשנים האחרונות ומקינוחים הנחשבים לתחליף של הדבר האמיתי, הם הפכו לטעימים, איכותיים, יוקרתיים ומפתים. אז אל תחשבו פעמיים בטרם תבחרו בקינוחי פרווה, אל תחשבו שאתם מתפשרים, כי הפרווה כיום ניצב בשורה אחת עם כל יתר הקינוחים, אם לא מעליהם.

עוגות מוס פרווה

עוגות מוס פרווה

חזור לרשימה

מאמרים קשורים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *